Wszechstronne rozwiązania dla grup roboczych

Urządzenie MP 2001SP/MP 2501SP przynosi nowe możliwości dla grup roboczych i małych
firm. Czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne A3 zapewniają wydajne i ekonomiczne drukowanie, kopiowanie i skanowanie w kolorze. To tylko część tego co potrafią. Urządzenia te mogą być również zintegrowane z każdym oprogramowaniem od elektronicznego przepływu pracy poprzez zdalne zarządzanie. Inne funkcje, którymi wyróżniają się urządzenia
to duża prędkość pracy, konfigurowalny kolorowy dotykowy 4,3 calowy wyświetlacz i opcjonalny dysk twardy. Teraz nawet małe biura tak jak duże przedsiębiorstwa mogą czerpać korzyści z oszczędności czasu i pieniędzy.

Szybkość i wydajność

Urządzenie MP 2001SP/MP 2501SP jest bardzo szybkie i wydajne. Pierwsza strona jest gotowa w mniej niż sześć sekund. Z prędkością 25 stron na minutę, nawet obszerne prace do wydrukowania są szybko gotowe. Kolorowe skanowanie z prędkością do 50 obrazów na minutę poprawia wydajność w cyfrowym środowisku pracy.

Łatwe w użyciu i kompaktowe

Kompaktowa obudowa maksymalizuje wydajność i dostępność urządzenia wielofunkcyjnego. Kolorowy dotykowy 4,3 calowy wyświetlacz umożliwia personalizację panela i szybki dostęp do najczęściej wykonywanych zadań. Dostęp z przodu urządzenia pozwala w prosty sposób usunąć zacięcie papieru a zdalne zarządzanie zapewnia bezproblemowe działanie. Kompaktowa konstrukacja powoduje, że urządzenie możesz postawić wszędzie tam gdzie jest potrzebne.


Ekonomiczne i wydajne

Urządzenia MP 2001SP/MP 2501SP są ekonomiczne pod każdym względem. Energooszczędna praca sprawia, że rachunki za prąd są niższe a automatyczne dwustronne drukowanie oszczędza zużycie papieru. Przycisk kopiowanie dowodu [ID Copy] oszczędza czas i papier, kopiując dowód tożsamości na jednej stronie papieru. Eco wyświetlacz zachęca do dobrych praktyk, pokazując użytkownikom jakie przynoszą oszczędności.

Kolorowy dotykowy wyświetlacz

Kolorowy dotykowy 4,3 calowy wyświetlacz umożliwia szybki dostęp do najważniejszych funkcji. Wyświetlacz jest ruchomy i konfigurowalny dający możliwość ustawienia logo firmy i własnych ikon. Można go dostosować dla każdego użytkownika. Zintegrowane gniazdo SD/USB pozwala użytkownikowi bezpośrednio drukować z przenośnych urządzeń.

Kontroler GWNX

Rozszerzony kontroler GWNX zastosowany w urządzeniach MP 2001SP/2501SP zapewnia wiele nowych funkcjonalności. Dzięki wbudowanym licznym rozwiązaniom pozwala na usprawnienie przepływu pracy oraz proste zarządzanie urządzeniami. Zwiększ wydajność poprzez zastosowanie tego samego interfejsu dla każdego urządzenia wielofunkcyjnego pracującego w sieci.


Rozszerzone funkcje z opcjonalnym dyskiem twardym

Opcjonalny dysk twardy maksymalizuje korzyści wynikające z inwestycji
dzięki uruchomieniu zaawansowanych funkcji. Użyj go do bezpiecznego
drukowania lub personalizacji ekranu głównego dla każdego użytkownika. Przeglądaj pliki podczas drukowania z przenośnego urządzenia USB. Szyfrowanie i nadpisywanie dysku twardego gwarantuje bezpieczeństwo danych.


Kolorowy skaner

Kolorowy skaner pozwala usprawnić cyfrowy proces przesyłania dokumentów. Skanowanie do e-maila, folderu, USB, lub PDF-A do archiwizacji. Automatyczny przepływ pracy za pomocą jednego
przycisku oraz dodawania ikony GlobalScan NX do panela operacyjnego. Podgląd skanowania powoduje, że możemy sprawdzić czy dokument został poprawnie zeskanowany.